ZESPÓŁ

Elżbieta Szklarek

zajmuje stanowisko Głównej Księgowej w Incomeo i jest skarbnicą wiedzy z rachunkowości, księgowości i podatków.

Wykształcenie kierunkowe zdobyła w trakcie studiów magisterskich
na Uniwersytecie Łódzkim na kierunku Ekonomika i studiów podyplomowych z zakresu Rachunkowości Przedsiębiorstw na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego oraz w Studium dla Doradców Podatkowych w Centrum Doskonalenia Kadr Kierowniczych Ministerstwa Gospodarki.

Dokładność, solidność i odpowiedzialność – wartości, które są dla Elżbiety szczególnie ważne – sprawiły, że sukcesywnie pokonywała ona kolejne szczeble w swojej karierze zawodowej – od Kierownika Sekcji Kosztów w Zakładach Sprzętu Precyzyjnego Niewiadów S.A. do Dyrektora Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. Biegańskiego w Łodzi.

Pytana o szczególnie ważne momenty związane z pracą, odpowiada – założenie własnego biura rachunkowego w 1995 roku, dołączenie do kancelarii księgowo-podatkowej Szklarek&Szklarek w 2014 roku i… pomoc we wprowadzeniu na rynek nowej marki Incomeo.

Elżbieta lubi pracować z ludźmi, łatwo nawiązuje kontakty i doskonale sprawdza się w roli lidera – zawsze szanuje i bierze pod uwagę zdanie innych, ponieważ wie, że prawdziwym kapitałem każdej firmy są pracownicy.

Prywatnie jest miłośniczką podróży i… wnuków, którym poświęca każdą wolną chwilę!

ZESPÓŁ

Mariusz Szklarek

zajmuje stanowisko Prezesa Zarządu w Incomeo i odpowiada za sprawy organizacyjne oraz współpracę z partnerami biznesowymi. 

Ukończył studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Prawo, a swoją wiedzę, kierowany wrodzoną ciekawością, pogłębiał na kursach i szkoleniach takich jak: Szkoła Giełdowa I stopnia, Kasjer Walutowy, PROW, Factoring, Kurs Kadry i Płace, Podatkowa Książka Przychodów i Rozchodów oraz Prince2 Foudation. 

Pierwsze zawodowe kroki stawiał w czasie praktyki w Przedsiębiorstwie Niewiadów S.A. w Niewiadowie w Dziale Kadr i Rachunkowości – to właśnie tutaj zrozumiał, jak ważną częścią każdej firmy są specjaliści zajmujący się księgowością i rachunkowością, finansami i podatkami.

Wyjątkowy, pod każdym względem, był dla Mariusza rok 2014 – został wtedy współwłaścicielem kancelarii księgowo-podatkowej Szklarek&Szklarek, w której w pełni mógł wykorzystać, zdobyte na przestrzeni lat, wiedzę i doświadczenie.

Mariusz Szklarek ceniony jest przez klientów i partnerów biznesowych
za życzliwe, pełne szacunku podejście i nastawienie na współpracę, która przynosi zysk obu stronom i… ma na to dowód – w swojej karierze zrealizował projekty za ponad 300 milionów złotych!

Po pracy oddaje się w pełni jeździe konnej i nurkowaniu – posiada licencję Rescue Diver i nie zawaha się jej użyć!

ZESPÓŁ

Janusz Budzyński

w Incomeo odpowiedzialny jest za mentoring oraz przygotowywanie
i przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

Ukończył studia magisterskie na Wydziale Mechanicznym Politechniki
Łódzkiej i Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Łódzkiego oraz uzyskał tytuł Biegłego Rewidenta.

Bogate doświadczenie, które zdobył na stanowiskach Konstruktora, Technologa, Specjalisty ds. Handlowych i Głównego Księgowego, procentuje do dzisiaj – umożliwia mu spojrzenie na zawodowe wyzwania z innej, szerszej perspektywy.

Decyzja o rozpoczęciu kariery szkoleniowej dojrzewała w Januszu przez wiele lat. Zawsze był doceniany za życzliwość i za ludzkie podejście do klientów oraz partnerów biznesowych, za autentyczność i za umiejętność tłumaczenia w prosty sposób nawet najtrudniejszych zagadnień, ale dopiero w 2006 roku zdecydował, że przekazywanie wiedzy jest jego zawodowym powołaniem!

Efekty owej decyzji przeszły najśmielsze oczekiwania – wystarczy wspomnieć o przeprowadzeniu kilkudziesięciu kursów z rachunkowości dla księgowych bilansistów, kilkudziesięciu kursów z PIT, CIT, ZUS, Kodeksu Pracy, Akcyzy i Rachunkowości dla kandydatów na biegłych rewidentów dla Deloitte, PWC i Ernst & Young, kilkunastu kursów na głównych księgowych, kilkunastu kursów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych z zakresu rachunkowości, podatków i ZUS przygotowujące do egzaminu państwowego, kilku kursów z rachunkowości zarządczej i o przysłowiowej wisience na torcie, czyli o prowadzeniu wykładów o podatkach i ZUS w powiązaniu z ustawą o rachunkowości oraz o podstawach prawnych funkcjonowania firm sektora MSP w Katedrze Rachunkowości na Uniwersytecie Łódzkim.

W chwilach wolnych od przekazywania wiedzy, sam… wiedzę
zdobywa, najchętniej w czasie podróży – tych małych i tych dużych!

INCOMEO

Pasja i tradycja

Incomeo to marka rodzinna, która powstała z pasji do księgowości, rachunkowości i finansów –pielęgnowanej przez trzy pokolenia.

Wszystko zaczęło się dawno, dawno temu, chociaż nie za górami i za lasami, tylko w sąsiedztwie Łodzi, czyli w Tomaszowie Mazowieckim – to właśnie tam mieściła się siedziba Spółdzielni „Samopomoc Chłopska”, w której Głównym Księgowym od 1960 roku był Zygmunt Rakowski – wujek Elżbiety Szklarek.

Elżbieta Szklarek postanowiła podążyć drogą zawodową wskazaną przez wujka i w 1975 roku objęła stanowisko Kierownika Sekcji Kosztów w Zakładach Sprzętu Precyzyjnego Niewiadów S.A. Ważnym momentem w życiu zawodowym Elżbiety Szklarek był z pewnością również rok 1995, w którym postanowiła rozpocząć pracę na własny rachunek i założyć nomen omen własne biuro rachunkowe.

Rodzinne tradycje z powodzeniem kontynuuje Mariusz Szklarek, absolwent studiów prawniczych na Uniwersytecie Łódzkim, który w 2014 roku wziął przykład ze swojej mamy i założył kancelarię księgowo-podatkową Szklarek&Szklarek.

Marka Incomeo powstała w odpowiedzi na potrzeby branży – na swojej zawodowej drodze rodzina Szklarków spotkała bowiem wielu specjalistów ds. księgowości, rachunkowości i finansów, którzy pomimo wysokich kwalifikacji nie byli w stanie konkurować z dużymi biurami i kancelariami.

Dzięki Incomeo będzie inaczej, będzie lepiej!

Marka Incomeo zapewnia swoim partnerom biznesowych dostęp do narzędzi i do szkoleń, wsparcie doradcze, wsparcie w zakresie pozyskiwania klientów i wsparcie w zakresie marketingu, promocji
i sprzedaży usług. Na każdym etapie i na każdym poziomie.